agenda

IVÈRN & PRIMA 2018

2 février – 2 de febrièr / Moissac (82) / 1èra partida de KALAKAN Hall de París
3 février – 3 de febrièr / Milhac d’Auberoche (24) / Sala de las fèstas, ACIM

7, 8, 9 février – 7, 8, 9 de febrièr / Poitiers (86) Peitius / Teatre Auditorium TAP
16 & 17 février
 
16 e 17 de febrièr / Berlin, Alemanha / Tanz & Folk Festival Berlin


2 mars
 – 2 de març / Condat-sur-Vézère (24) Condat de Vesera / Sala de las fèstas, 21h

3 mars – 3 de març / Saint-Antonin-Noble-Val (82) Sant Antonin Nòble Val / Love Love Bal

10 mars – 10 de març / Toulouse (31) Tolosa / COCANHAKO al
COMDT Conservatòri Occitan

13 mars – 13 de març / Villegailhenc (11) Vilagalhenc / Quinzena occitana en Cabardés
23 mars – 23 de març / Coussergues (12) Cossèrgas

18 mai
18 de mai / Baraqueville (12) La Barraca de Fraisse
19 mai
19 de mai / Alzen (09) Alzenh / Festibalzen
26 mai – 26 de mai / Agen (47) / Folies Vocales 

31 mai – 31 de mai / Tulle (19) Tula / Balad’Òc

3 juin
– 3 de junh / Drémil-Lafage (31) Dremil e La Faja / La Pause musicale
9/10 juin  9/10 de junh / Bologne, Itàlia / Reno Folk Festival

16/17 juin 16/17 de junh / Villefranche de Rouergue (12) Vilafranca de Roèrgue


Ils ont programmé Cocanha / Nos an programadas :

A Tolosa : La Pause Musicale (salle du sénéchal & jardin Raimon IV), Toulouse d’Été, Le Bijou, apéros-spectacles au Théâtre du Grand-Rond, Médiathèque José Cabanis, les Pavillons Sauvages, Festenal Occitània, la Vélorution, La Maison Blanche, La Tuta d’Òc, Chez ta mère…

La Souterraine / Hasard Ludique (Paris 75), Frisse Folk (Bruxelles Be), (A)phònica festival de la veu (Banyoles Catalonha), De Bouche à Oreille (Parthenay 79), Festival’Céou (Concorès 46), Festival des Voix, des Lieux, des Mondes (Moissac 82), Fête du Pois Chiche (Montaren 30), Festenal Brikabrak (24), Les Volcaniques (St Bonnet près Riom 63), Chez Lily – Germ (65), Hestiv’Òc (Pau 64), 31 notes d’été (Haute Garonne), Tarba en Canta (65), Undàrius (Catalonha), Carnaval Biarnés (Pau 64), Aqui l’Estiu (Navarrenx 64), La Nuit du Trad (Saint Girons 09), Trad’Azun (Arrens Marsous 65), Funambals (69), Les Nuits Basaltiques (Puy en Velay 43), Festenal Mai que Mai (Olargues 34), 20 ans de Convivéncia & Calandreta (Castanet 31), Fèsta Fogassa (Murviel-lès-Montpellier 34), Xarnegu Eguna (Bidache 64), Errobiko Festibala (Itxassou 64), La Chancada & Cercles de Gascogne (Saint Symphorien & Bazas 33), Théâtre au Clain (Poitiers 86), Lo Primtemps de l’Arribèra (Saint Pé de Léren 64), La Claranda (Serres 11), Ecolieu Jeanot (Rion-des-Landes 40), Ostal Bodon (Crespin 12), Ciné 32 (Auch 32), Festenal Mill’Octobre (Millau 12)…