agenda

PRIMA & ESTIU 2019

4 d’abrial / Castres (81) Castras / Bolegason Trad’session
30 d’abrial
/ Lescar (64) /
Fèsta de l’Esquireta

5 de mai / Toulouse (31) Tolosa / Rio Loco
18 de mai/ Bouguenais (44) / Le Nouveau Pavillon
19 de mai / NDDL (44) Notre-Dame-des-Landes
25 de mai/ Caillac (46) Calhac / Passa-carrèra + concèrt bal
31 de mai / Quillan (11) Quilhan / Fèsta dels 40 ans de Calandreta

21 de junh / Clermont-Ferrand (63) Clarmont d’Auvèrnhe / Jardin Lecoq, 19h
22 de junh
/ Saint Martin de Boubaux (48) SantMartin de Bobauç /
Rencontres chantées du Galeison
28 de junh/ Toulouse (31) Tolosa / Mediatèca José Cabanis, 12h30
28 de junh / Montech (82) Montuèg / Total Festum, halle du marché en plein air
29 de junh / Pinsaguel (31) Pinsaguèl

7 de julhet / Salles-Mongiscard (64) Salas de Baura / Dancem !
12 de julhet/ Saint-Pierre-Toirac (46) Sant Pèire de Toirac / 18h, en acostic
16 de julhet/ Pau (64) / L’Été à Pau

VIRADA BRETONA / TOURNÉE BRETONNE
21 de julhet / Carhaix (29) Karaez / Festival des Vieilles Charrues
24 de julhet/ Pluneret (56) Plunered /Apéro KLAM
25 de julhet/ Hanvec + Menez Meur (29)
26 de julhet/ Lorient (56) An Oriant / Tavarn Ar Roue Morvan
28 de julhet/ Plounéour-Ménez (29) PlouneourMenez / Abbaye du Relec

ISLAS BALEARAS / ÎLES BALÉARES
Del 1èr al 4 d’agost… Virada en preparacion !

10 d’agost / Astaffort (47) Astahòrt / Asta’Folk
14 d’agost / Béziers (34) Besièrs / Ferià vilatge occitan
15 d’agost
/ La Chapelle-en-Vercors (26) / Le Gros Bal du Vercors
17 d’agost / Serres (11) Serras /
La Claranda
22 d’agost / Rostrenen (22) Rostrenn /
Festival Fisel


Ils ont programmé Cocanha / Nos an programadas :

A Tolosa : Le Taquin, COMDT, La Pause Musicale (salle du sénéchal & jardin Raimon IV), Toulouse d’Été, Le Bijou, apéros-spectacles au Théâtre du Grand-Rond, Médiathèque José Cabanis, les Pavillons Sauvages, Festenal Occitània, la Vélorution, La Maison Blanche, La Tuta d’Òc, Chez ta mère…

Fira Mediterrània (Manresa Cat), Festival Periferias (Huesca ESP), Buskers Bern Festival (CH), Les Nuits Atypiques (Gajac 33), TAP Théâtre Auditorium de Poitiers (86), Théâtre Jean Vilar à Montpellier (34), La Tempora (Agglo Narbonne 11), Samba al Païs (St Antonin Nobleval 82), Abbaye de l’Escaladieu (65), Comboros (Saint Gervais d’Auvergne 63), CaDansa (Utrecht NLD), Les Troubadours chantent l’art roman (Arboussols 66), Festival SECO (Barcelona Cat), La Souterraine / Hasard Ludique (Paris 75), (A)phònica festival de la veu (Banyoles Catalonha), De Bouche à Oreille (Parthenay 79), Tanz Folk Festival (Berlin Al), Les Festejadas (Gruissan 11), Les Folies Vocales (Agen 47), Libera Collina di Castello (Genova IT), Festival des Voix, des Lieux, des Mondes (Moissac 82), Fête du Pois Chiche (Montaren 30), Les Volcaniques (St Bonnet près Riom 63), Chez Lily – Germ (65), Hestiv’Òc (Pau 64), 31 notes d’été (Haute Garonne), Tarba en Canta (65), Carnaval Biarnés (Pau 64), Les Nuits Basaltiques (Puy en Velay 43), Festenal Mai que Mai (Olargues 34), 20 ans de Convivéncia & Calandreta (Castanet 31), Fèsta Fogassa (Murviel-lès-Montpellier 34), Xarnegu Eguna (Bidache 64), Errobiko Festibala (Itxassou 64), La Chancada & Cercles de Gascogne (Saint Symphorien & Bazas 33), Lo Primtemps de l’Arribèra (Saint Pé de Léren 64), La Claranda (Serres 11), Ecolieu Jeanot (Rion-des-Landes 40), Ostal Bodon (Crespin 12)…