agenda

IVÈRN 2019/2020

7 de decembre / Rodez (12) Rodés / 40 ans del CCOR
20 de decembre / Toulouse (31) Tolosa / La Chapelle, L’embûche (acostic)

19 de genièr / Coufouleux (31) Confolèuç / La Fourmilière (+ Sec, Piak, Raphaël & Odile)
24 de genièr
/ Toulouse (31) Tolosa / Inouïs du Printemps de Bourges
31 de genièr
/ St-Laurent-de-Neste (65) Sent Laurenç de Nestés /
Maison du savoir

VIRADA PAGANS : COCANHA + ARTÚS + SUPERPARQUET
1èr de febrièr / Clermont-Ferrand (63) Clarmont d’Auvèrnhe / Electric Palace
6 de febrièr / Toulouse (31) Tolosa >> reservacions festik <<
7 de febrièr / Pau (64) / La Centrifugeuse
29 de febrièr / Saint Brieuc (22) Sant Brieg / Bonjour Minuit

8 de febrièr / Vic sur Cère (15) Vic en Carladés / Hibernarock

20 de març / Chadrac (43) / Lo Festenal, Calandreta Velava (+ Sourdure)

11 d’abrial / St Jean du Gard (30) Sant Joan de Gardonenca / Boulegan a l’Ostal
24 d’abrial / Figeac (46) Fijac / L’Astrolabe, La Grande Marmite
25 d’abrial / Albi (81) / Grand Théatre (+ San Salvador & Lo Còr de la Plana)


Ils ont programmé Cocanha / Nos an programadas :

A Tolosa : Rio Loco, les Pavillons Sauvages, Le Taquin, Conservatòri Occitan COMDT, La Pause Musicale, Toulouse d’Été, Le Bijou, la Vélorution…

Les Vieilles Charrues (Carhaix 29), La Lluna en vers (Mallorca, Illes Balears), Urban Rituals – Brigittines (Bruxelles BE), Festival FISEL (Rostrenen 22), Festival Terrer (Priorat CAT), Fira Mediterrània (Manresa CAT), Le Nouveau Pavillon (Bouguenais 44), Festival Periferias (Huesca ESP), Buskers Bern Festival (CH), Les Nuits Atypiques (Gajac 33), TAP Théâtre Auditorium de Poitiers (86), Théâtre Jean Vilar à Montpellier (34), La Tempora (Agglo Narbonne 11), Samba al Païs (St Antonin Nobleval 82), Abbaye de l’Escaladieu (65), Comboros (Saint Gervais d’Auvergne 63), CaDansa (Utrecht NLD), Les Troubadours chantent l’art roman (Arboussols 66), Festival SECO (Barcelona Cat), La Souterraine / Hasard Ludique (Paris 75), (A)phònica festival de la veu (Banyoles Catalonha), De Bouche à Oreille (Parthenay 79), Tanz Folk Festival (Berlin Al), Les Festejadas (Gruissan 11), Les Folies Vocales (Agen 47), Libera Collina di Castello (Genova IT), Festival des Voix, des Lieux, des Mondes (Moissac 82), Fête du Pois Chiche (Montaren 30), Les Volcaniques (St Bonnet près Riom 63), Chez Lily – Germ (65), Hestiv’Òc (Pau 64), 31 notes d’été (Haute Garonne), Tarba en Canta (65), Carnaval Biarnés (Pau 64), Les Nuits Basaltiques (Puy en Velay 43), Festenal Mai que Mai (Olargues 34), 20 ans de Convivéncia & Calandreta (Castanet 31), Fèsta Fogassa (Murviel-lès-Montpellier 34), Xarnegu Eguna (Bidache 64), Errobiko Festibala (Itxassou 64), La Chancada & Cercles de Gascogne (Saint Symphorien & Bazas 33), Lo Primtemps de l’Arribèra (Saint Pé de Léren 64), La Claranda (Serres 11), Ecolieu Jeanot (Rion-des-Landes 40), Ostal Bodon (Crespin 12)…